Olej w płynie do łańcuchów na zmienne warunki F3 MIX OIL F3 75 ml
search
  • Olej w płynie do łańcuchów na zmienne warunki F3 MIX OIL F3 75 ml

Olej w płynie do łańcuchów na zmienne warunki F3 MIX OIL F3 75 ml

25,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
Ilość

Dostawa od 15,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 

Informacje o dostawie

MARKA KROSS
POJEMNOŚĆ (ML) 75 ml
PRZEZNACZENIE DO SMAROWANIA ŁAŃCUCHA

Uniwersalny olej do łańcuchów F3 marki Kross

Olej do łańcucha rowerowego F3 firmy Kross to idealne rozwiązanie dla rowerzystów, którzy poszukują szybkiego, a ponadto jednostopniowego środka do pielęgnacji układu napędowego. Produkt sprawia, że stare smary ulegają szybkiemu rozpuszczeniu, a zanieczyszczenia wypłukaniu. W rezultacie pozostaje warstwa czystego nowego filmu, który charakteryzuje się niskim tarciem poślizgowym. Powierzchnia staje się odporna na przywieranie drobinek brudu i kurzu.

 
Najważniejsze właściwości uniwersalnego oleju do łańcuchów F3

Olej do łańcuchów F3 marki Kross to uniwersalny preparat, który zapewnia doskonałe rezultaty podczas zróżnicowanych warunków pogodowych. Zastosowanie kosmetyku przy suchej pogodzie sprawia, że łańcuch wykazuje dużą odporność na kurz, natomiast podczas deszczu zabezpiecza przed wymywaniem.

Konsystencja produktu przyczynia się do tego, że łatwo jest utrzymać łańcuch w czystości niezależnie od sytuacji. Czas schnięcia oleju do łańcuchów F3 jest bardzo krótki. Dlatego też jest to odpowiednie rozwiązanie dla rowerzystów, którzy szukają szybkich i skutecznych preparatów do pielęgnacji roweru.

 
Olej do łańcuchów F3 – pojemność i metoda aplikacji

Olej do łańcuchów F3 marki Kross dostępny jest w butelkach o pojemności 75 mililitrów. W tym przypadku zastosowano niezwykle praktyczny dozownik. Dzięki temu aplikacja jest bardzo wygodna. Środek nakłada się na powierzchnię łańcucha w niewielkiej odległości. Po zastosowaniu należy pozostawić olej na kilka minut. Smar musi dokładnie przeniknąć i stwardnieć. W razie konieczności proces należy powtórzyć. Po utwardzeniu łańcuch rowerowy jest gotowy do użytkowania.

KR027
9 Przedmioty